Nils Tydén

361679

NILS TYDÉN (1889-1976): Klippor, signerad N Tydén, olja på pannå, 53x64 cm

Fack 46

Nils Tydén

Budhistorik (2 bud)

2334610
450
2334609

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.