Ivar Morsing oljemålning

361677

IVAR MORSING (1919-2009): "Kvisten, signerad och daterad I Morsing 60, olja på duk, 46x55 cm

Fack 43

Ivar Morsing oljemålning

Budhistorik (14 bud)
2335285
3 200
2335720
2335285
2 800
2335714
2 600
2335285
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.