Jan Bengtsson

361672

JAN BENGTSSON (född 1941): Nakenstudie, signerad och daterad på passepartout Jan Bengtsson -93, bildstorlek 20x25 cm

Konst, Fotografi

Rum 21

Jan Bengtsson

Budhistorik (2 bud)

2335398
2318668

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.