Philippe Comairas tillskriven oljemålning

361671

PHILIPPE COMAIRAS (1803-1875), tillskriven: "Tre generationer", otydligt signerad och daterad, olja på duk, 73x97 cm

Lagningar, retuscher

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Budhistorik (9 bud)
2335913
2335911
2 600
2335910
2 400
2335902
2335901

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.