Hildegard Thorell oljemålning

361664

HILDEGARD THORELL (1850-1930), damporträtt, signerad och daterad Hildegard Thorell 1908, olja på duk, 60 x 48 cm

Rum 5

Hildegard Thorell oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2337063
2337060
900
2337059
750
2337015
700
2327919
500

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.