Bestick silver

361661

BESTICK, 60 dlr, silver, stämplade MAB= Matsilver B, Stockholm, bestående av: 12 bordsskedar, 12 bordsgafflar, 12 bordsknivar, 12 dessertgafflar, 12 dessertskedar, vikt exkl knivar ca 2030 g

Slitage

Silver

Bestick silver

Budhistorik (1 bud)

2325661
2016-02-13 10:51:50
5 600

2016-02-17 kl 13:33
Slutpris SEK:
5 600
564 EUR, 641 USD
Utropspris SEK:
7 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.