Stolar gustaviansk stil

361658

STOLAR, 3+2+1 st, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, gråmålade, sitthöjd 45 cm

Bruksslitage

Rum 6

Stolar gustaviansk stil

Budhistorik (13 bud)
2337193
3 200
2335219
2326198
2 800
2326198
2 600
2335217
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.