Nils Kölare färgserigrafi

361651

NILS KÖLARE (1930-2007): Komposition, signerad "N Kölare -87" och numrerad 26/80, färgserigrafi, bladstorlek 70 x 93 cm

Tavelvagn 4

Nils Kölare färgserigrafi

Budhistorik (14 bud)
2335843
950
2335839
900
2335799
850
2335759
2335759
750

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.