Bengt Lindström färglitografi

361644

BENGT LINDSTRÖM (1925-2008): Figurkomposition, signerad Lindström, 23/85, färglitografi, ca 49 x 63 cm

Tavelvagn 30

Bengt Lindström färglitografi
Budhistorik (8 bud)
2337169
2337165
750
2337160
700
2337074
650
2336418
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.