Matsalsgrupp gustaviansk stil

361635

MATSALSGRUPP, 9 dlr, 1900-talets andra hälft, gustaviansk stil, bemålad, delvis bronserad, nyckelbussningar i mässing, bestående av matbord, stolar, skåp, hörnskåp, 2 iläggsskivor, bordets mått höjd, skåpets mått höjd ca 175, 125x47, hörnskåpets mått höjd ca 180, 100x65 cm, nyckel finns

Smärre ytskador, klädsel med smärre fläckar o slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 20

Matsalsgrupp gustaviansk stil

Budhistorik (6 bud)
2336854
1 300
2334945
2334943
2334942
2327731

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:
5 000