The Beatles Poster 196-tal

361633

FILMAFFISCH, The Beatles, "HELP"/ "HJÄLP!", Bok-lito AB Boås 1965 Sverige, stämpelnumrerad 136, 99x69 cm

Pop/Rock, Affischer

Rum 9

The Beatles Poster 196-tal
Budhistorik (11 bud)
2336240
2336232
1 900
2336226
1 800
2336221
1 700
2336218
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.