Ernst Billgren

361626

ERNST BILLGREN (född 1957): "Tjuv vid byrå" ur Tjyvar, signerad Ernst Billgren, provtryck, färglitografi, bildmått 59x69 cm; oramad

Rum 9

Ernst Billgren
Budhistorik (17 bud)
2335760
2329426
2 800
2327848
2 600
2326212
2 400
2323508

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.