Anna Rosenbäck oljemålning

361623

ANNA ROSENBÄCK (Ryssland/Sverige, född 1969): "Heaven", signerad och daterad A Rosenbäck -15t, olja på duk, ca 100x100 cm

Anna Rosenbäck oljemålning

Budhistorik (22 bud)
2336132
5 800
2336092
5 600
2335515
5 400
2335028
5 200
2335028
5 000

Slutpris SEK:
5 800
584 EUR, 664 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.