Soffa nyrokoko

361620

SOFFA, nyrokoko, omkring 1900, björk, skurenen dekor, längd ca 163 cm
PROVENIENS: Tullverket

Slitage

Rum 2

Soffa nyrokoko

Budhistorik (15 bud)
2336207
950
2335997
900
2336206
900
2335997
850
2336010

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.