Orientaliska pallar och bord

361618

SOFFBORD med lös glasskiva, 6 PALLAR, 1900-talets mitt, skuren trädekor med kinsesiserande motiv, delvis bemålat, bordets höjd 51, 120 x 80 cm, pallarnas höjd 35 cm

Ytskador, färgbortfall

Möbler, Orientaliskt, Konsthantverk

Rum 8

Orientaliska pallar och bord

Budhistorik (14 bud)
2334643
1 900
2327633
1 800
2334640
1 700
2327633
1 600
2328192

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.