Koffert

361617

KOFFERT, 1900-tal, skyltmäkrt Koffer-Und Lederwaren-Fabrik, Eduard Endl Wien, höjd ca 44, 50x46 cm

Slitage, nyckel saknas

Diverse

Rum 4

Koffert

Budhistorik (4 bud)

2335943
450
2334986
2334090
2318893

Slutpris SEK:
450
45 EUR, 51 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.