Konsolbord

361616

KONSOLBORD, 1900-talets slut, vitmålat, höjd ca 80, 81x48 cm

Ytslitage

Rum 12

Konsolbord

Budhistorik (14 bud)
2336139
1 400
2335771
1 300
2336138
2335771
2335425
750

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.