Vitrinskåp

361615

VITRINSKÅP, IKEA, sent 1900-tal, vitlackerat, ett par skåpsdörrar med bakomliggande hyllinredning höjd ca 178 65x32 cm

Ytslitage

Rum 13

Vitrinskåp

Budhistorik (20 bud)
2333842
2336876
1 400
2333842
1 300
2336868
2333842

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.