Ragnar Persson oljemålning

361613

RAGNAR PERSSON (1905-1993): Gatuscen, monogramsignerad RP, signerad även på baksidan, olja på duk, 33x41 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Ragnar Persson oljemålning

Budhistorik (15 bud)
2350106
5 000
2350054
4 800
2350104
4 600
2350054
4 400
2350077
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.