Uno Vallman oljemålning

361612

UNO VALLMAN (född 1913): Tivoli, signerad och daterad Uno Vallman 1974, olja på duk,46x55 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Uno Vallman oljemålning
Budhistorik (31 bud)
2350081
3 200
2340657
2340656
2 800
2339930
2 600
2339929
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.