Japanska tränitt 3 st

361593

TRÄSNITT, 3 st, varav 2 Kunisada, 1 Kuniyoshi, ca 14x17- 35x23 cm

Slitage, skador, hanteringsveck, hål, beskuren

Orientaliskt, Konst

Tavelvagn 3

Japanska tränitt 3 st

Budhistorik (2 bud)

2349737
2339627

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.