Joan Miro

361588

JOAN MIRO (1893-1983): (2), Kompositioner, ur "Derrière le Mirroir", osignerade, 1965, färglitografier, Mourlot 363 resp 365, 37x27 cm vardera

Fack 44

Joan Miro
Budhistorik (35 bud)
2335702
3 200
2335701
2335699
2 800
2335693
2 600
2335667
2 400

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.