Vjeteslav Kliuchnikov

361586

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (Ryssland, född 1956): Rosor signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 70x55 cm

Fack 39

Vjeteslav Kliuchnikov

Budhistorik (19 bud)
2335632
4 200
2330239
2335631
2330239
3 800
2335630
3 600

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.