Torsten Hägg oljemålning

361585

TORSTEN HÄGG (samtida), "Från ett fönster", signerad och daterad T Hägg-60, olja på duk, 65 x 81 cm

Torsten Hägg oljemålning

Budhistorik (8 bud)
2335840
1 900
2320264
1 800
2333340
1 700
2320264
1 600
2333334

Slutpris SEK:
1 900
191 EUR, 217 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.