Bengt Orup oljemålning

361584

BENGT ORUP (1919-1996): Motiv med hus, signerad Orup, olja på duk, 63 x87 cm

Fack 24

Bengt Orup oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2334321
1 300
2322357
2322355
2321462
650
2321461
550

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.