Atri Bergman-Taube

361579

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): Mappar (2): "Vår-vinter på Sjösala", signerade och numrerade Astri Bergman Taube, 141/210, 6 st serigrafier, bladstorlek 47,5x63 cm vardera samt "Antibes", signerade Astri Bergman Taube, 133/210, 6 st serigrafier, bladstorlek ca 47,5x63 cm vardera, texter av Evert Taube; oramade

Rum 7

Atri Bergman-Taube

Budhistorik (13 bud)
2335567
1 700
2334246
1 600
2335566
1 600
2334246
2335565
1 400

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.