Siri Derkert

361578

SIRI DERKERT (1888-1973): (2) "Ungdomen kommer, nytt samhälle, ny kultur", signerat i plåten, litografi, provtryck, 49x64 samt "Jag vägrar förinta mig själv!", signerad S Derkert, provtryck, litografi, bladstorlek 57x43 cm; oramade

Rum 9

Siri Derkert

Budhistorik (12 bud)
2336863
2336857
1 900
2336837
1 800
2336705
1 300
2336314

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.