Ivan Constantin

361574

IVAN CONSTANTIN (född 1895-?): Vallflicka, signerad och Constantin, olja på duk, 50x65 cm

Dukskador

Fack 49

Ivan Constantin

Budhistorik (6 bud)
2336462
500
2334364
450
2319410
2319994
2319410

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.