Bordslampa

361572

BORDSLAMPA, 1900-tal, i form av läsande uggla, patinerad metall, höjd inkl. sockel ca 32 cm

Slitage

Belysning, Bordslampor

Rum 21

Bordslampa

Budhistorik (10 bud)
2335564
2335189
2335189
650
2333584
600
2332443
550

Slutpris SEK:
111 EUR, 126 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.