Staffan Lind oljemålning

361569

STAFFAN LINDH (född 1931): "Ballerinoor", signerad och daterad Staffan Lindh 61, olja på duk, ca 100 x 80 cm

Fack 15

Staffan Lind oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2336425
2336376

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.