Yrjö Edelmann

361568

YRJÖ EDELMANN (född 1941), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann
Budhistorik (23 bud)
2347804
2346705
2347803
2346705
1 800
2347801
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.