Yrjö Edelmann Royal parcel

361567

YRJÖ EDELMANN (född 1941), "Royal parcel", signerad och numrerad Y Edelmann, digital print, 1500 ex, bladstorlek 44x60 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann Royal parcel
Budhistorik (11 bud)
2331310
900
2337049
850
2331310
750
2320775
700
2320786
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.