Ulrika Hydman Vallien

361565

ULRIKA HYDMAN VALLIEN (född 1938): (2) Figurkompositioner, signerade och numrerade, 1500 ex, färglitografi, ca 60x43 cm vardera

Rum 9

Ulrika Hydman Vallien
Budhistorik (14 bud)
2335791
2335783
1 400
2335788
1 300
2335783
2335785

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.