Fotogenlampa

361563

FOTOGENLAMPA, 1800-talets slut, flussglas, dekor av blommor, höjd ca 59 cm

Slitage

Diverse, Belysning

Rum 19

Fotogenlampa

Budhistorik (12 bud)
2335810
2335364
750
2335809
750
2335364
700
2335808
650

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.