Yrjö Edelmann Paket

361562

YRJÖ EDELMANN (född 1941): Paket med snöre, signerad och numrerad, digital print, bladstorlek ca 61x44 cm; oramad

Rum 9

Yrjö Edelmann Paket
Budhistorik (16 bud)
2337143
1 300
2330998
2330480
2320956
2327623

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.