Lena Linderholm

361561

LENA A LINDERHOLM (född 1947): "Livets fröjder", signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 80x60,5 cm; oramad

Rum 9

Lena Linderholm
Budhistorik (17 bud)
2335916
2335914
950
2335915
950
2335914
900
2335908
850

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.