Peter Dahl

361560

PETER DAHL (född 1934): Figurscen, signerad och numrerad, färglitografi, bladmått ca 64x91 cm; oramad

Rum 9

Peter Dahl
Budhistorik (17 bud)
2336634
1 400
2336633
1 300
2336349
2330482
2330482
900

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.