Jockum Nordström

361559

JOCKUM NORDSTRÖM (född 1963): "Every neighbour is a customer", signerad och numrerad Jockum 181/250, färglitografi, bladmått ca 61x84 cm; oramad

Rum 9

Jockum Nordström
Budhistorik (4 bud)

2334751
4 200
2318786
2317895
3 200
2317863

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.