Lindorm Liljefors

361553

LINDORM LILJEFORS (1909-1985): Rådjur, signerad och daterad Lindorm L., olja på pannå, 37x54 cm

Fack 46

Lindorm Liljefors

Budhistorik (5 bud)
2335524
3 200
2335523
2333678
1 300
2331002
2318819

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.