Stig Claesson

361544

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv med boxning, signerad Stig Claesson, färglitografi, 50/100, ca 47,5x62,5 cm

Lös i ramen

Fack 46

Stig Claesson
Budhistorik (13 bud)
2333527
900
2333203
850
2333101
2332982
750
2332000
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.