Stig Claesson

361543

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv med boxning, signerad Stig Claesson, färglitografi, 50/100, ca 47,5x62,5 cm

Lös i ramen

Fack 49

Stig Claesson
Budhistorik (19 bud)
2334478
2334305
2334236
2334275
2334236
950

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.