Stig Claesson

361542

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv med boxning, signerad Stig Claesson, färglitografi, 50/100, ca 47,5x62,5 cm

Lös i ramen

Fack 52

Stig Claesson
Budhistorik (10 bud)
2333667
700
2333526
650
2332986
600
2331152
550
2332985
550

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.