Stig Claesson

361541

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv med boxning, signerad Stig Claesson, färglitografi, 50/100, ca 47,5x62,5 cm

Lös i ramen

Fack 52

Stig Claesson
Budhistorik (23 bud)
2334663
1 700
2333693
1 600
2334356
2333693
1 400
2334117
1 300

Slutpris SEK:
1 700
171 EUR, 194 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.