Stig Claesson

361539

STIG CLAESSON (Slas), (1928-2008): Motiv med boxning, signerad Stig Claesson, färglitografi, 50/100, ca 47,5x62,5 cm

Lös i ramen

Fack 13

Stig Claesson
Budhistorik (19 bud)
2333681
1 300
2333660
2333629
2333431
2333628

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.