Gräddkanna silver

361538

GRÄDDKANNA, 1800-tal, nålfat, skålfat, 2 bägare, 2 smörgåsknivar, silver, bl a England, total vikt ca 308 g

Slitage, gräddkannan med smärre skador

Silver

Monter 20

Gräddkanna silver

Budhistorik (3 bud)

2333280
850
2325630
2315912
700

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.