Sixten Lundbohm oljemålning

361532

SIXTEN LUNDBOHM (1895-1982): Bergslandskap, signerad Lundbohm, olja på duk, 46 x 61 cm

Fack 13

Sixten Lundbohm oljemålning

Budhistorik (11 bud)
2334200
6 400
2323491
6 200
2334190
6 000
2323491
3 800
2322865
3 600

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.