Stolar rokokostil 6 st

361530

STOLAR, 6 st, 1900-talet, rokokostil, bemålade, stoppade sitsar, sitthöjd 45 cm

Slitage, smärre färgbortfall, sitsarna med slitage

Rum 5

Stolar rokokostil 6 st

Budhistorik (19 bud)
2333601
6 000
2332288
5 800
2325293
5 600
2325293
5 200
2332285
5 000

Slutpris SEK:
6 000
604 EUR, 686 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.