Kista med mässingsdekor

361527

KISTA, 1900-tal, med mässingsbeslag, höjd 40, 75 x 46 cm

Ytskador, nyckel saknas, torrspricka

Rum 8

Kista med mässingsdekor

Budhistorik (16 bud)
2334278
1 300
2332276
2326515
2317478
2325404

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.