Roland Svensson

361526

ROLAND SVENSSON (1910-2003): Skärgårdsmotiv, signerad Roland S 271/310, färglitografi, 40x30 cm

Något gulnad

Tavelvagn 4

Roland Svensson

Budhistorik (2 bud)

2321578
2317092

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.