Ardy Stüwer Dalahästar

361519

ARDY STRÜWER (född 1939): Dalahästar signerad samt numrerad 133/200, färglitografi, ca 49x39 cmi Göteborg

Fack 51

Ardy Stüwer Dalahästar
Budhistorik (18 bud)
2335477
1 600
2335472
2335443
1 400
2335382
1 300
2335442
1 300

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.